Wyjżałam przez okno.. Padał deszcz.. Wiał mocny wiatr.. Pogoda wręcz idealna do mojego nastroju..Jeden chłopak... Przez niego wszystko przestało być piękne..Jedyne co jeszcze mi zostało to rodzina..I moja pasja.. Wszystko byloby świetnie..Mam to co chciałam zawsze mieć.. Przyjaźń.. Rodzine.. Pasje.. Popularność..Ale brak mi jednej rzeczy..Ludzie mówią ze bez niej nie da się żyć..Domyślasz się co to?..Tak masz racje... Miłość.. To jej mi brakuje..
// MyheroisRoss
Fajnie się zapowiada:)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie, co prawda już skończony, no ale:))
http://selenaandherstory.blogspot.com
Czekam na następny :')
OdpowiedzUsuń